وب سایت رسمی بنیـــاد آموزشی پژوهشی سامـــا

(دارای شناسنامه واحد فرهنگی 100530 و نماد اعتماد رسانه برخط از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)

تعرفه تبلیغات در بنیاد آموزشی پژوهشی ساما

وبسایت رسمی بنیاد آموزشی پژوهشی ســـامــا دارای تقدیرنامه برترین سایت دانشگاهی ایران و رنک گوگل 4 ، هر روز در معرض دید بطور میانگین 80 هزار نفر از محققین و دانشجویان رشته های گوناگون می باشد، لذا بدیهی است که می تواند مکانی موثر و مناسب برای نمایش تبلیغات شما تلقی گردد.در وب سایت بنیاد ساما می توانید به دو نوع متن  لینک دار و بنر لینک دار آگهی خود را ثبت کنید.همچنین میتوانید از ایمیل ها و پیامکهای گروهی به دهها هزار عضو فعال سایت نیز بهره مند شوید.

1-جدول تعرفه تبلیغات متنی لینک دار:

نوع سرویس

مدت زمان درج آگهی

هزینه درج آگهی متنی در صفحه اصلی

هزینه درج آگهی متنی در صفحات داخلی

A

یکماهه

220هزارتومان

150هزارتومان

B

سه ماهه با 10 درصد تخفیف

600هزارتومان

410هزارتومان

C

شش ماهه با 20 درصد تخفیف

1میلیون و 50 هزارتومان

720هزار تومان

مکان قرار گیری تبلیغات متنی: پایین بنر های لینک دار می باشد.

2- جدول تعرفه تبلیغات بنری لینکدار:

کلاس

مدت زمان درج آگهی

هزینه آگهی بنری سمت راست صفحه اصلی

هزینه آگهی بنری سمت راست در صفحات داخلی

D

یکماهه

600 هزارتومان

480 هزارتومان

E

سه ماهه با 10 درصد تخفیف

1میلیون و 620 هزارتومان

یک میلیون و300 هزار تومان

F

شش ماهه با 20 درصد تخفیف

2میلیون و 880 هزارتومان

2 میلیون و 300 هزار تومان

تعداد دفعات نمایش تبلیغات و کلیک بر روی تبلیغات در سایت نامحدود می باشد.

مکان قرار گیری تبلیغات بنری : در سمت راست سایت می باشد.سایز بنر های تبلیغاتی : 314در137.

تهیه بنر بر عهده تبلیغات دهنده می باشد و باید در قالب یکی از فرمتهای JPG، GIF یا SWF و با حجم حداکثر 25 کیلوبایت طراحی شود . در صورت نیاز به طراحی بنر گرافیستهای ساما نیز می توانند عهده دار این امر گردند.

3-جدول تعرفه ارسال ایمیل گروهی:

 وب سایت بنیاد ساما هم اکنون بیش از 92 هزار نفر عضو تخصصی در تمامی رشته های و گرایشهای تخصصی دارد. تلاش مدیران ساما بر این بوده است که با ارسال ایمیل و سایر روشهای اطلاع رسانی رضایت این عزیزان را فراهم نماید. شما می توانید با ارسال یک ایمیل پیام خود را در کمترین زمان ممکن به چنین گنجینه تخصصی از افراد برسانید.

این ایمیلها مواردي همچون سمینارهاوکنفرانسها،دوره هاي آموزشی،نشریات ومجلات مدیریتی،کلاسهاي کنکور،خدمات مشاوره اي،تحقیقاتی،اعزام به خارج،کلاسهای زبان انگلیسی،محصولات مرتبط و ... راشامل میگردد.

گفتنی است تعداد اعضای لیست روز به روز در حال افزایش است.هم چنین توجه نمایید که به دلیل به روز رسانی سیستم ، کلیه ایمیلها فعال بوده وایمیلهاي غیرفعال حذف شده است.

لازم بذکر است علاوه بر اعضای پورتال، امکان ارسال ایمیل به اعضای هیات علمی و اساتید و پژوهشگران حوزه های تخصصی نیز امکان پذیر شده است.

تعرفه ارسال ایمیل تبلیغاتی

ردیف

نوع آگهی

تعداد ایمیل

قیمت هر ایمیل ارسالی (تومان)

1

G

تا 10000

35

2

H

تا 35000

25

3

I

تا70000

15

 

4- جدول تعرفه ارسال پیامک گروهی:

ارسال پیامک به متخصصین از موثر ترین راهکارهای ارسال فراخوان سمینارها، کنفرانسها، نظر سنجی ها، کلاسهای آموزشی و فرصتهای اقامتی، تحصیلی و تفریحی میباشد.از آنجا که گیرندگان پیامک(اعضای سایت)، خود مایل به دریافت پیامک هستند، گزینه ای در مشخصات پروفایل وجود دارد که  متخصص با استفاده از آن میتواند از دریافت پیامکها انصراف دهد، لذا تعداد مخاطبانی که در این صفحه محاسبه میشود، از تعداد کامل اعضای سایت کمتر است و افرادی که به دلخواه خود از لیست ارسال پیامک خارج شده اند، شمرده نمی شوند.

پیامک ها به زبان فارسی فرستاده میشود و البته قابلیت درج کلمات انگلیسی را نیز داراست و پس از ارسال، نمونه پیامک ارسالی برای شما نیز ارسال خواهد شد.

تعرفه ارسال پیامک تبلیغاتی

ردیف

نام طرح

هزینه هر پیامک

قیمت هر پیامک ارسالی (تومان)

1

J

تا 3000

20

2

K

تا 20000

19

3

L

بالاتر از 20000

17.5

 

علاقمندان به ارسال ایمیل،پیامک و نصب بنر توسط بنیاد آموزشی پژوهشی سامامی‌توانندضمن تماس با تلفن0937.530.8900متن آگهی درخواستی خود را به ایمیل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدارسال نمایند.

Main Menu

منوی موبایل