وب سایت رسمی بنیـــاد آموزشی پژوهشی سامـــا

(دارای شناسنامه واحد فرهنگی 100530 و نماد اعتماد رسانه برخط از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)

اضافه شدن 10 رشته و محل جدید در دکتری دانشگاه آزاد

به گزارش بنیاد ساما ، امروز 10کد رشته محل جدید به لیست انتخاب رشته دانشگاه آزاد اضافه شد.

توجه داوطلبان گرامی را به نکات ذیل جلب می نماید:

  1. کلیه داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سال 98 سازمان سنجش آموزش کشور که رشته/گرایش مورد نظر آنها در دانشگاه آزاد اسلامی دایر بوده و براساس کارنامه صادره از سوی آن سازمان مجاز به انتخاب رشته شده‌اند می‌توانند از طریق این سامانه نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نمایند.
  2. داوطلبان لازم است ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته را از طریق همین سامانه دریافت و پس از مطالعه دقیق آن در صورت احراز شرایط نسبت به خرید کارت اعتباری انتخاب رشته اقدام نمایند.
  3. هر داوطلب می‌تواند متناسب با کد رشته امتحانی خود در آزمون دکتری تخصصی حداکثر تا 80 رشته/محل را انتخاب و در فرم انتخاب رشته ثبت نماید.
  4. ویرایش رشته/محل‌های انتخابی تا پایان مهلت ثبت‌نام امکان‌پذیر بوده و نیازی به تهیه کارت اعتباری مجدد در این خصوص نمی‌باشد.
  5. آن دسته از اعضای هیأت علمی با مرتبه علمی مربی که براساس دفترچه راهنما واجد شرایط استفاده از سهمیه مربیان می‌باشند لازم است علاقمندی خود به استفاده از این سهمیه را در محل مربوطه در فرم انتخاب رشته اعلام نمایند.
  6. با توجه به اضافه شدن 10 رشته و محل جدید به سامانه انتخاب رشته آزمون دکتری تخصصی ، کلیه داوطلبان می توانند در صورت تمایل نسبت به ویرایش رشته و محل های خود اقدام نمایند.

Main Menu

منوی موبایل