وب سایت رسمی بنیـــاد آموزشی پژوهشی سامـــا

(دارای شناسنامه واحد فرهنگی 100530 و نماد اعتماد رسانه برخط از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)

مشاوره آزمون دکتری سراسری و آزاد 1402-1403

برای دریافت مشاوره آزمون دکتری در خبرنامه ساما عضو شوید. لطفا دقیقا موبایل و ایمیل و رشته تان و اینکه به مشاوره در چه زمینه ای از آزمون دکتری نیاز دارید را بنویسید.

سبد خرید شما

در حال حاضر سبد خريد شما خالي مي باشد
در صورت کليک بروي دکمه اضافه به سبد خريد هر کالا، کالاي مورد نظر به اين قسمت اضافه مي گردد

جستجو

بسته شیوه نگارش مقالات علمی دانشگاهی بهمراه فرم مشاوره پذیرش وچاپ.

دانشجويان و متقاضيان آزمون دكتري بايد دقت كنند كه قبولي در مرحله اول آزمون اگرچه شرط لازم است ولي كافي نيست. از همين رو اين عزيزان بايد حتي ماهها قبل پيش از برگزاري آزمون مرحله اول به دنبال قوي كردن رزومه آموزشي پژوهشي خود باشند. چه بسيار دانشجوياني كه در مرحله اول آزمون دكتري حائز نمره تراز و رتبه بسيار بالايي مي شوند ولي در مرحله دوم (مصاحبه) به دليل ضعيف بودن رزومه پژوهشي و نداشتن مقاله و ... توفيق ورود به مقطع دكتري را نمي يابند.

يكي از نكاتي كه در هنگام مصاحبه آزمون دكتري مورد توجه اساتيد محترم دانشگاهها قرار دارد تعداد مقالات ارائه شده (علمي پژوهشي، ترويجي، ISI و ... ) توسط مصاحبه شوندگان است.از همين رو ساما براي اولين بار در ايران با بهره گيري از رتبه هاي برتر آزمون دكتري و اساتيد و محققين دانشگاههاي سراسري و آزاد به دنبال توليد علم از طريق مشاوره و همراهي با متقاضيان آزمون دكتري در تهيه و تدوين اين مقالات مي باشد. قابل ذكر است كه رزومه آموزشي پژوهشي اين مشاورين و محققين به هنگام ارائه مشاوره، در اختيار شما قرار خواهد گرفت. چه بسا كه با طي موفقيت آميز اين مسير ، خود شما به عنوان يكي از محققين و مشاوران ساما در مشاوره براي متقاضيان سالهاي بعد ، ما را همراهي خواهيد نمود.

بسته فوق شما را گام به گام با نحوه نگارش مقالات آشنا می سازد. در کنار این بسته فرم مشاوره مقالات نیز قرار داده شده است که با تکمیل و ارسال آن اعضای دپارتمان علمی ساما مطابق رسالت علمی که بر عهده شان قرار گرفته است با مشاوره جامع و دقیق شما را در ویرایش،پذیرش و نهایی سازی و چاپ مقاله تان یاری می کنند. همچنین طبق قرارداد منعقد شده امکان چاپ مقالات شما در ژورنالهای مورد تایید وزارت علوم نیز فراهم گردیده است.

برای تهیه بسته فوق از صفحه اول سایت تصاویر سمت راست اقدام فرمائید و یا روی لینک زیر کلیک فرمایید.

تهیه بسته روشهای نگارش مقالات جهت تقویت رزومه + فرم مشاوره پذیرش و چاپ مقالات در ژورنالهای مورد تایید وزارت علوم

 

منوی موبایل